PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99284}
7,3 5 552
oceny
7,3 10 1 5552
Carandiru
powrót do forum filmu Carandiru

Końcówka przeraża ja bym to nazwał masowym morderstwem szlak mnie trafiał na tą sytuacje .,i te słowa na końcu nie zginął zaden policjant zadałem se pytanie jak mieli Kur..zostać zabici nie mówie już ranni skoro byli uzbrojenii po same zeby .więzienie przeraża .Film ogląda się dobrze ale bez jakiś wielki emocjii kino nie nudzi nawet przez te 3godz ale też mnie zachwyciło . Poprawne kino i tylko tyle.

ocenił(a) film na 8
kinoman1985

mało emocji?
człowieku, ten film to po prostu rzeczywiste spojrzenie na to co sie tam działo. miał nam chociaż w małym stopniu jakoś uświadomić całą tą sytuacje, która miała tam miejsce. Carandiru to właśnie jeden z takich filmów, który wywołuje mase odczuć i w pewnym sensie niedowierzanie temu, co moze sie dziać na tym ponoć ucywilizowanym świecie...
pierwsza połowa Twojej wypowiedzi ma sens i sie z nia zgadzam, ale jak można powiedzieć ze mało emocji? chciałes żeby pokazali jak co któryś z nich jest katowany na śmierć? żeby w największym stopniu pokazać tą morderczą stronę? żeby sie lały wszędzie litry krwi? jak Ci brak emocji to poczytaj sobie jakąś ksiażke, artykuły i inne rzeczy żeby bardziej przybliżyć sobie ten temat....

ocenił(a) film na 6
maalwii_xd

I może tego oczekiwałem .

ocenił(a) film na 8
kinoman1985

Ten film to dramat. Jak potrzebujesz jakiegoś gore (krwi, flaków, krojenia oczu, srania i żygania), to sobie "Królika doświadczalnego 2" obejrzyj. Ten film miał być czymś więcej, a niżeli kolejną Amerykańska papką nastawioną na krew, seks, rozpi*rdol, krew, z dodatkiem krwi...

ocenił(a) film na 6
maciekges

Gdzie ja tu pisalem o krwi czy flakach wpadnie taki zacznie pisac bzdury ja oczekiwałem wiecej emocji a nie krwi i flaków .

ocenił(a) film na 8
kinoman1985

Cytując maalwii_xd: "chciałes żeby pokazali jak co któryś z nich jest katowany (...) żeby sie lały wszędzie litry krwi? "
Ty odpowiedziałeś, że tego oczekiwałeś. Więc może po prostu źle zrozumiałem. Jeżeli tak to przepraszam. Ale jestem uczulony na fanów Amerykańskich filmów nastawionych na idiotyczny rozp*erdol...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones