PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338360}
7,0 209
ocen
7,0 10 1 209
El Pasado
powrót do forum filmu El Pasado

Film można powiedzieć, że dobry. Nie jest to co prawda arcydzielo na miarę "Amores Perros" w ktorym grał Gael ale dość przyjemnie się ogląda. Nie polecam lubujacym się w czystej komercji. Pozdrawiam niedlugo napisze coś więcej ;)

Mroczyna

a masz może napisy do tego filmu?
mam film już jakiś czas, ale problem z napisami :(

Mroczyna

a o czym wogóle to jest? bo nie ma żadnej recenzji i nei wiem czy warto się zabierać za to. Z góry dzięki:)

Mroczyna

Gdzie mogę dostać ten film? Bo na polską premierę to chyba liczyć nie można... Można go gdzieś zdobyć na DVD?

grazyna_wysowska

heh też bym chciała wiedzieć gdzie można znaleźć napisy, bo mam go już od kilku miesięcy...

użytkownik usunięty
daryl8905

przyłączam się do pytania :)

A mogą być angielskie, bo polskie chyba jeszcze nie powstały?

muzulmanski_ramas

z angielskich też będę zadowolona ;]


aatamila_boskins

http://www.megaupload.com/pl/?d=25R2O931
mam nadzieję, że będą pasowały

użytkownik usunięty
muzulmanski_ramas

ej ale skąd macie film :P

Obejrzałem go kilka dni temu i muszę powiedzieć, że trochę się zawiodłem. Po pierwsze wg mnie film jest po prostu nudny choć da się oglądać dzięki bardzo dobrej grze aktorskiej w sumie wszystkich. Dobrze grali, ale postacie, w które się wcielali były na mój gust jakieś takie liche. Filmowi dam notę 6/10. Generalne odczucia mam takie, że ktoś chciał zrobić film specjalnie dla tego głównego aktora, ale nie miał pomysłów na ciekawą historią, więc wyszło jak wyszło...

ocenił(a) film na 7
muzulmanski_ramas

Dzięki wielkie za ten link do napisów. Pasują idealnie :)

Mroczyna

Wybacz, że się czepiam ale nie rozumiem jednej rzeczy. Wnioskuję, iż skoro rozpocząłeś temat "Bardzo dobry film 10/10" to wystawiłeś ocenę na stronie filmwebu właśnie 10. Z tym że nawet w temacie piszesz, że to jest bardzo dobry film (jest ocena opatrzona takim opisem), a potem, że to nie jest arcydzieło. Generalnie świat się nie zawali ale zastanów się nad tym. Generalnie na filmwebie ludzie mało myślą. Albo stawiają 10 jak film jest ok, albo 1 jak im się nie podobał. Fajnie gdyby te średnie jednak coś znaczyły.
pozdrawiam
a film niedługo będę miał okazję obejrzeć to też ocenię

ocenił(a) film na 10
muzulmanski_ramas

Nie napisałam, że to nie jest arcydzieło ogólnie, ale że nie na miarę Amores perros, a to pewna różnica, jeśli już rozmawiamy o myśleniu i czytaniu dokładnym, ze zrozumieniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones