Rodrigo Santoro

Rodrigo Junqueira dos Reis Santoro

7,2
9 437 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rodrigo Santoro
Pr0t0n

Przeczytałam jego nazwisko w obsadzie juz po obejrzeniu 300 i nie mogę wyjsc ze zdumienia, ni cholery go nie poznałam w roli Xerxesa :o Wspaniała charakteryzacja.. Świetnie wyszedł w tej roli chociaż patrząc na jego rolę, np. w Lost, to nawet bym się nie spodziewała, że ktoś mu zaproponuje wcielenie się w taką postać jak w 300 :>

InesVarjo

A głos Kserksesa to jest głos tego aktora czy jakiś modulowany :O?

herbstnebel

Włąśnie, coś mi nie poasował ten głos, chyba go podkładał ktoś inny, ew. obniżyli i podefekcili.

Pr0t0n

Wow! ja też nie moge w to uwierzyć że to on tam grał, gdybym nie przeczytała obsady to nigdy bym nie zauważyła ze to on, jeszcze taz brawa dla charakteryzatorów

Pr0t0n

Wszyscy nie mogą uwierzyć, że właśnie on zagrał Kserksesa, ajednak jak widać ;) jak dla mnie rewelacja, niezły film i napewno niezły Santoro. Polecam wszystkim ten film :)
pzdr

Alicja_kosmitka

Popieram

Pr0t0n

moze oskar jakis w ramach braw dla charakteryzatorow/ek :)

denrike

Niezła charakteryzacja. Nie poznałabym go. Jakbym nie przeczytała, to pomyślałabym, że to ktoś inny

denrike

Zasłużony by był!

Pr0t0n

dokładnie. ;]
i z tym głosem tez racje macie ze podłożony był albo cuś like this;]
ale rola była ok.

BasIx

Glos jest Rodrigo oryginalny - jedynie cyfrowo obrobiony..
ogladajcie czasami zwiastuny i wywiady z aktorami - vide zakladka "zwiastuny".:)

Pr0t0n

zupełnie niepodobny... ale aktor dobry ;) charakteryzatorzy i charaktyzatorki świetne...

Yoda_4

Ja z kolei wypożyczyłam 300 ze względu na niego, minęło pół filmu i dopiero po jakims czasie zorientowałam się, że gra kserksesa. Fakt, świetna charakteryzacja i santoro tez cudowny (myślałam, że się posikam:)

Pr0t0n

Racja w "300" wygląda dosłownie jak bóg, wspaniała charakteryzacja

Nabukadnezar

nooo, totalnie nie podobny w 300, tam komputerowo zmieniali chyba wszystko :D, ale i tak jest bosski ;* długo szukałam jego nazwiska po maratonie reklamówki Chanel no.5 i wreszcie mam xD po prostu kocham...

Pr0t0n

nawet jak patrze na zdjęcie Santoro normalnie i w roli Xerxesa obok siebie to nie moge uwierzyć.. nieeźle

Pr0t0n

Dokładnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones